con us

در کلینیک های زنجیره ای ایران سمعک در ابتدا یک پرونده مخصوص شما ایجاد تشکیل میشود. سپس شما برای سنجش شنوایی نزد متخصصین مجرب و با تجربه ما میروید تا شنوایی شما ارزیابی شودد.مراحل کار به ترتیب زیر است.

1-در ابتدا از شما یک تاریخچه گرفته میشود و متخصص ما از شما سوالاتی در زمینه مشکلتان نظیر اینکه اصلا مشکل شما چیست؟ از کی شروع شده؟چه تغییراتی کرده؟ سابقه ابتلا به بیماری های دیگر و مصرف دارو و.. میپرسد.لازم به ذکر است پاسخ صحیح دقیق و جامع به این سوالات در کسب دقیق نتایج آزمایشات بعدی تاثیر گذار است.پس هنگام پاسخگویی تمام دقت و توجه خود را به کار برید.

2-با توجه به تاریخچه و نسخه تان متخصصین ما آزمون های مورد نیاز شما را انجام میدهند که ما در این قسمت به اختصار آنها را شرح میدهیم.

الف-اتوسکوپی:کافیست روی صندلی بنشینید تا متخصص ما با دستگاه اتوسکوپ داخل گوشهای شما را ببیند.ای کار برای انجام آزمون های بعدی ضروری است.

اتوسکوپی

 

 

 

 

 

ب-تمپانومتری:این آزمون برای بررسی عملکرد پرده ی گوش و گوش میانی انجام میگیرد.برای انجام آن کافیست آرام و بی حرکت بر روی صندلی بنشینید وبه صدایی که ممکن اسن اندکی بلند باشد گوش دهید. متخصصین ما عملکرد وضعیت گوش میانی و پرده تمپان شمارا بدست می آورند.

تمپانومتری

 

 

 

 

 

 

 

 

پ-ادیومتری:در این قسمت کمیت شنوایی شما تعیین میشود.متخصصین ما در کلینیک های زنجیره ای ایران سمعک با بهره مندی از به روز ترین تجهیزات میزان شنوایی شما را دقیقا بدست میاورند.کافیست شما در اتاقک ضد صوت بر روی صندلی بنشینید.و یک هدفن یا تل فلزی(بسته به تشخیص متخصصین ما) بر روی گوش ها یا سر خود بگذلرید و هروقت که صدایی بوق مانند شنیدید شاسی را فشار دهید یا دست خود را بالا اورید. متخصص ما شنوایی شما را در فرکانس های مختلف بدست می آورد. میزان دقت و همکاری هرچه بیشتر شما در انجام سریع و دقیق این آزمون بسیار تاثیرگذار است.هرچه دقیقتر باشید کار شما سریعتر خاتمه میابد.

ادیومتری

 

 

 

 

 

 

 

 

ج-آزمون های گفتار: این آزمون ها بمنظور ارزیابی کشف و تشخیص گفتار شما انجام میگیرند. کافیست هر کلمه ای را که میشنوید تکرار کنید.

آزمون گفتار

 

 

Scroll to top